#CZASNAMŁODZIEŻ

UWAGA! Do końca tygodnia musimy rozliczyć Was z udziału w projekcie. Czasu jest mało, ale robota prosta i już raz to robiliście. Proszę więc do piątku włącznie zrobić dokumenty kończące, wg instrukcji poniżej. Osoby, które jadą na manewry HOPR NIE robią poniższych dokumentów!
-na stronie czas na młodzież wypełniany kwestionariusz samooceny II
-na stronie czas na młodzież wypełniany test psychometryczny II
-Wypełniany Formularz Oceny Opiekuna II

Co do pierwszych dwóch dokumentów zasada jest taka, jak na początku, tylko odwrotnie 😜 przed projektem mieliście zaznaczać opcje z lewej, że umiejętności są słabo rozwinięte itd. Teraz zaznaczamy opcje z prawej – że macie je dobrze rozwinięte.

Co do trzeciego pliku sytuacja wygląda następująco: Udostępniam Wam folder z formularzami oceny opiekuna I. Znajdujecie swój formularz i wykorzystujecie go jako wzór. W Kwestionariuszu Samooceny II jako ważne dla Was zaznaczycie te same umiejętności, co były dla Was ważne w pierwszym (które zaznaczyliście jako ważne w pierwszym będziecie wiedzieli również z Waszego pierwszego FOO). I co do opisów, to tam, gdzie już w pierwszym formularzu mieliście rozwiniętą kompetencję i ja ją opisałem, możecie się wzorować i praktycznie kopiować. Tam natomiast, gdzie nie mieliście rozwiniętej, a teraz macie (umiejętności takich musi być minimum 8!), to Wy teraz opisujecie w podobny sposób, jak ja w pierwszym formularzu. Wypełnione FOO II wysyłamy mi na maila.
Link do Waszych FOO I (jest tam też pusty wzór FOO II do pobrania i wypełnienia):
KLIKNIJ 😉
W razie pytań, wątpliwości itd. możecie próbować dzwonić – jak nie odbiorę to oddzwonię wieczorem 😜 możecie też pisać, to wieczorami też będę opisywał.

Michał