Marcowa zbiórka – WWS

W sobotę zbiórką będzie składała się z dwóch części:

1) Spotykamy się na Felczaka o 14:00. To będzie część tylko w gronie naszej drużyny, na której m.in. pożegnamy Bielaka, który będzie teraz wędrował dalej w świat, już poza naszą drużynę – dlatego mam nadzieję, że przyjdziecie. Na pewno zjemy coś razem 😉
Prawdopodobnie poznamy też nowego wędrownika, który przeniósł się z Krakowa do Szczecina i poprosił o możliwość dołączenia do drużyny.

2) Druga część to WWS, na którym będzie też Feniks. Będziemy tam iść prosto z Felczaka. Te dwie części zbiórki nie są rozłączne, nie ma przerwy między nimi ;p Info poniżej:

WWS 2k22
Już w najbliższą sobotę (12.03) spotykamy się w mundurach o godzinie 16 pod Dominikanami. Koniec w niedzielę około 10. Zabieramy ze sobą buty do chodzenia, rzeczy do spania (śpiwór, karimata etc.), rzeczy na śniadanie i kolację oraz latarki. Jest szansa na prysznic, aczkolwiek ta informacja zostanie jeszcze zweryfikowana.”
Madzgaw

Zaznaczamy w ankiecie na fb pod postem Maćka kto będzie na zbiórce – mam tu na myśli całość (obie część), ale nie chce mnożyć ankiet, a kto bez fb to pisze na priv. Do czwartku chciałbym wiedzieć kto będzie. Kolejna akcja drużyny w kwietniu, więc liczę, że będziecie.